9. ročník Profesia Days Bratislava 2018

Vážení klienti Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok,

v dňoch: 28.2-1.3.2018 v čase od 10:00 -19:30 a druhý deň do 17:00 sa na výstavisku Incheba, Expo Bratislava bude konať 9. ročník Profesia Days Bratislava 2018, kde bude široká ponuka voľných pracovných miest z oblasti administratívy, výroby, predaja ako aj voľné miesta pre vodičov, skladníkov a podobne.

Súčasťou podujatia budú aj sprievodné podujatia : prednášky, odborné workshopy, vystúpenia motivátorov, testovania z cudzích jazykov a IT s vystavením certifikátu, modelové simulované pohovory, profesionálne foto do CV, kariérne poradenstvo, osobnostné testovanie, konzultácie CV (aj v AJ), 7 zón (Zóna príležitostí, Absolventi, IT, Bez hraníc, Výroba, Podnikaj, FUN).

 

Uchádzači o zamestnanie majú možnosť využiť preplatenie časti cestovných výdavkov v zmysle § 32 zákona o službách zamestnanosti. Prílohy k preplateniu časti cestovných nákladov sú súčasťou uvedenej správy. V prípade záujmu o účasť na uvedenom podujatí, prosím navštívte Vašu sprostredkovateľku práce na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, aby Vás mohla zaregistrovať na uvedenú aktivitu k preplateniu časti cestovných výdavkov.

 

K stiahnutiu

  • Virtuálny cintorín  obce Červený Kláštor
  • OOCR Tatry Spiš Pieniny
  • Tatry Pieniny LAG