motive

Miestna samospráva

Volebné obdobie 2015 - 2018

Ing. Štefan Džurný,starosta obce ,(SMER-SD) 

Ing. Martin Glevaňák, poslanec OZ, zástupca starostu, predseda komisie  majetko – právnej ,podnikateľskej , finančnej a správy obecného majetku, predseda komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (NEKA)

 Ľuboš Kolodzej,  poslanec OZ, predseda komisie športu a mládeže (SNS)

 Eva Lainczová,  poslanec OZ, predseda komisie školstva ,kultúry a sociálnych vecí (SMER-SD)

 Ing. Štefan Danko, poslanec OZ, predseda komisie životného prostredia, ochrany prírody a stavebného poriadku (SMER-SD)

 Drahomír Kuc,  poslanec OZ, predseda komisie  cestovného ruchu a regionálneho rozvoja (SMER-SD)

Ing. Andrea Kurňavová rod.Majerčáková, hlavný kontrolór obce (od 1.4.2015), Darina Rozmušová -do 31.3.2015

Volebné obdobie 2011 - 2014

Ing. Štefan Džurný,starosta obce ,(NEKA)  

Ing. Štefan Danko,poslanec OZ, zástupca starostu,predseda komisie cestovného ruchu , regionálneho rozvoja a životného prostredia (Strana zelených)

 Ing. Stanislav Galica, poslanec OZ, predseda komisie majetko – právnej, podnikateľskej a finančnej, predseda komisie na ochranu verejného záujmu  (SDKU-DS)

 Ľuboš Kolodzej, poslanec OZ,  predseda komisie športu a mládeže (NEKA)

 Peter Krempaský,poslanec OZ, predseda komisie verejného poriadku (SDKU-DS)

 Helena Regecová, poslanec OZ, predseda komisie školstva a kultúry (SMER-SD)

 Darina Rozmušová,  hlavný kontrolór obce

Volebné obdobie 2007 - 2010

Ing. Štefan Džurný,starosta obce ,(SMER-SD, SDKU-DS,KDH) 

 Ing. Stanislav Galica, poslanec OZ, predseda komisie CR, regionálneho rozvoja a životného prostredia

 Ján Glevaňák, poslanec OZ, zástupca starostu, predseda komisie športu

Ľuboš Kolodzej, poslanec OZ, predseda komisie verejného poriadku

Peter Krempaský, poslanec OZ, predseda komisie majetkoprávnej a podnikateľskej

Helena Regecová, poslanec OZ, predseda komisie kultúry, školstva a mládeže

Erika Krempaská,  hlavný kontrolór obce (zomr. 11.04.2010)

Volebné obdobie 2003 - 2006

Ing. Štefan Džurný,starosta obce ,(NEKA) 

Ing. Alena Galicová, poslanec OZ,predseda komisie CR,  životného prostredia a služieb

Ján Glevaňák, poslanec OZ,zástupca starostu, predseda komisie športu

 Peter Krempaský, poslanec OZ

 Ján Kušnirák, poslanec OZ,predseda komisie verejného poriadku

 Helena Regecová, poslanec OZ,predseda komisie školstva a kultúry

 Erika Krempaská,  hlavný kontrolór obce

Volebné obdobie 1999 - 2002

Ing. Štefan Džurný,starosta obce ,(NEKA)  

Ján Glevaňák, SDĽ,poslanec OZ, predseda komisie športovej

Helena Regecová, DÚ,poslanec OZ, predseda komisie kultúry a školstva 

Ing. Štefan Danko, NEKA,poslanec OZ, predseda komisie CR a služieb

Ing. Alena Galicová, DÚ, poslanec OZ, zástupca starostu

PhMr. Ľubomíra Kratková,

Ján Regec, NEKA,poslanec OZ

Helena Hutníkova, SNS,poslanec OZ

Alojz Penxa, SNS, poslanec OZ

Monika Švedová, NEKA,poslanec OZ, predseda poriadkovej komisie

Erika Krempaská,  hlavný kontrolór obce

Volebné obdobie 1995 - 1998

 Karol Rozmuš, starosta obce 

 Ján Glevaňák, poslanec OZ, predseda športovej komisie

 František Regec,poslanec OZ, zástupca starostu

Ján Regec,poslanec OZ, predseda komisie požiarnej a verejného poriadku

 Helena Hutníková,poslanec OZ, predseda komisie finančnej a správy obecného majetku

 Jozef Laincz, poslanec OZ, 

 Mária Džurná, poslanec OZ, predseda komisie školstva a kultúry

 Peter Tuželák, poslanec OZ, 

 Ing. Ján Hubcej, poslanec OZ, predseda komisie obchodu a CR

Mária Kolodzejová, poslanec OZ, 

Volebné obdobie 1991 - 1994

Karol Rozmuš, starosta obce 

František Regec, poslanec OZ, 

Monika Penxová, poslanec OZ, predseda komisie finančnej a správy obecného majetku

Peter Krempaský, poslanec OZ, 

Ing. Štefan Džurný, poslanec OZ, predseda komisie kultúry,športu, služieb a CR

Milan Regec, poslanec OZ, 

František Záleš, poslanec OZ, predseda komisie na ochranu verejného poriadku

Ing. Štefan Danko, poslanec OZ, zástupca starostu

Helena Regecová, poslanec OZ, 

Ján Glevaňák, poslanec OZ, 

Ing. František Wéber, hlavný kontrolór obce

 KONTAKTY:

  

Titul

 

Meno

 

Priezvisko

 

Tel. číslo

 

E-mail

 

  Ing.

 

  Štefan

 

  Danko

 

  0903634347

 

stefandanko@gmail.com

 

  Ing.

 

  Martin

 

  Glevaňák

 

 0918371610

 

 martin.glevanak@centrum.sk

 

  

 

  Ľuboš

 

  Kolodzej

 

  0908984505

 

 luboskolodzej@gmail.com

 

  

 

 Drahomír 

 

Kuc

 

 0907477412

 

rafting@rafting-pieniny.sk 

 

  

 

  Eva

 

  Lainczová

 

 0944382286

   


 

  Ing.

 

  Andrea

 

  Kurňavová

 

  0907239877

andrea.majercakova@gmail.com

 

  Ing.

 

  Štefan

 

  Džurný

 

  0905157615

stefan.dzurny@gmail.com

 

K stiahnutiu

Plánované zasadnutia OZ

K stiahnutiu