motive

Medzinárodný Pieninský pochod dobrej nálady XII. ročník 2017

7. jún 2017webmaster

Pochod 2017

V Červenom Kláštore sa 10. 6. 2017 (už túto sobotu) uskutoční 12. ročník Medzinárodného pieninského pochodu dobrej nálady, ktorého sa každoročne zúčastňujú turisti z celého Slovenska a okolitých krajín. Pochodujúci budú rovnako ako každý rok oblečení v žltých tričkách s logom pochodu, vďaka čomu Červený Kláštor opäť zažiari žltou farbou.

Na 8 kilometrovej trase, ktorá začne v Prístave pltí v Majeroch, pokračuje do obce Červený Kláštor. Jedna zastávka bude aj v susednej poľskej obci Nižné Sromowce, s ktorou každoročne spolupracujeme v rámci cezhraničnej spolupráce. Cieľ je pripravený v Kúpeľoch Červený Kláštor. 12. ročník obsahuje 7 zastávok, na ktorých majú pochodujúci možnosť ochutnať regionálne špeciality a príjemnú atmosféru na zastávkach bude spríjemňovať hudba domáceho regiónu.

Na detských účastníkov v cieli čakajú športové aktivity. V cieli bude vyhlásená tombola v ktorej je možnosť vyhrať hodnotné ceny a o večerný kultúrny program sa postará spevák Pavol Petrík a hudobné skupiny IN TIME a BON JOVI revival. Po skončení hudobného programu bude nasledovať diskotéka.

Informácie a registrácia na stránke: www.pochod.sk

Na pochod všetkých srdečne pozývame.